kOPANIE rowów zGIERZ

Kopanie rowów Zgierz – potocznie określane jako praca dla „niezbyt mądrych”. To jednak przeszłość. Do kopania rowów też trzeba mieć głowię i się znać. Poniżej wyjaśnimy dlaczego.

Rowy przydrożne i melioracyjne pełnią niezwykle ważną funkcję, gdyż zbierają i odprowadzają nadmiar wody z ulic, dróg i innych terenów w zależności od ich usytuowania. Powinny być systematycznie oczyszczane i udrażniane poprzez usuwanie mułu, liści i innych nagromadzonych zanieczyszczeń tamujących wchłanianie wody przez podłoże. Dobrze przygotowany rów z jednej strony zapobiega zalaniu przez nadmiar wody deszczowej obszaru znajdującego się wokół, z drugiej zaś może nawadniać teren wzdłuż zagłębienia w okresie suchym. Dbanie o odpowiedni wygląd i funkcjonalność rowów melioracyjnych jest obowiązkiem właściciela terenu, na którym taki wykop się znajduje.

Dysponujemy niezawodnymi maszynami renomowanych firm. Z ich pomocą jesteśmy w stanie podjąć się realizacji niemalże każdego zlecenia na terenie Łodzi i okolic.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym kopaniem rowów przydrożnychmelioracyjnych czy pod przepusty drogowe. Wiemy, że aby rów spełniał dobrze swoją funkcję, musi mieć odpowiednio nachylone brzegi i głębokość uzależnioną od rodzaju gruntu. Nasi pracownicy doskonale radzą sobie z przygotowaniem rowów tak, aby miał w nim miejsce odpowiedni przepływ wody. Oprócz tworzenia nowych rowów zajmujemy się także pogłębianiem i poszerzaniem już istniejących zagłębień. Jeśli rów znajdujący się na Państwa terenie nie jest odpowiednio oczyszczany, może powodować zatrzymanie wody i zalanie obszarów przyległych podczas pierwszego ulewnego opadu deszczu. Aby tego uniknąć, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, która zadba o odmulenie koryta rowu, usunięcie wszelkich zanieczyszczenia, liści, zbytecznej roślinności tamującej przepływ i wchłanianie wody oraz naprawienie uszkodzonych brzegów rowu.

Koparka

Kopanie rowów Zgierz - wynajmij koparę

Warto postawić na niezawodne maszyny i profesjonalnych operatorów zatem jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług naszej firmy, zapraszamy do kontaktu!

ZAKRES USŁUG

kopanie rowów przydrożnych, melioracyjnych,

kopanie rowów pod przepusty drogowe,

oczyszczanie, odmulanie i pielęgnacja rowów,

poszerzanie i pogłębianie rowów.

Pracujemy na profesjonalnych maszynach sprawnie poruszających się także po nieutwardzonych terenach takich jak działki czy inne grunty, do których nie każdy pojazd ma dostęp. Nasze koparki wyposażone w specjalnie przeznaczone do tego typu wykopów łyżki poradzą sobie z przygotowaniem każdego rodzaju rowu zgodnie ze zleceniem. 

Jesteśmy solidną firmąz dużym doświadczeniemterminowo wywiązującą się z powierzonych zadań. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie oferujemy konkurencyjne ceny. Grono stałych, zadowolonych klientów nie tylko na terenie województwa łódzkiego stale rośnie. Zachęcamy, aby Państwo do niego dołączyli!

POZNAJ NASZE POZOSTAŁE USŁUGI