Koparka
Głowno

Wynajem koparki Głowno

Koparko-ładowarka Głowno

Koparko ładowarka to maszyna, która niejednokrotnie przydaje się podczas wszelkiego rodzaju robót ziemnych i prac budowlanych.

Koparka Głowno – koparko-ładowarka to bardzo praktyczna maszyna, która pełni jednocześnie funkcję koparki i ładowarki. Świetnie sprawdzi się w wieloetapowych pracach, ponieważ na każdym etapie może wykonywać inne zadania. To urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu można zniwelować koszt zakupu kolejnych urządzeń specjalistycznych.

Koparko-ładowarka okazuje się niezastąpiona podczas dużych inwestycji, jak np. budowy autostrad czy osiedli mieszkaniowych, ale też używa się jej podczas mniejszych budowli. To multifunkcyjne urządzenie sprawdza się w każdych warunkach budowlanych.

Maszynę tę wykorzystuje się do utwardzania terenu, wyrównywania, korytowania, niwelowania go, a także do tworzenia wykopów pod fundamenty i kanalizację. Koparka Głowno sprawdzi się również przy pracach porządkowych, jak np. załadunek materiałów budowlanych lub zagarnianie gruzu. Nasze koparko-ładowarki pochodzą od angielskiej firmy JCB (model3cx).  Model ten został wyposażony w najcięższe i największe dostępne na rynku młoty hydrauliczne. Już nie raz okazały się one niezbędne przy rozbiórkach domów jednorodzinnych i dużych hal przemysłowych.

Nasza koparka to najbardziej uniwersalna ze wszystkich maszyna budowlana, a jej wielofunkcyjność pozwala na sprawne i szybkie organizowanie placu budowy.

OFERUJEMY USŁUGI KOPARKĄ

Maszyny budowlane, jakie posiadamy w parku maszyn Wynajmijkoparę.pl świetnie nadają się do wyburzania budynków, karczowania i oczyszczania terenu. Nasz sprzęt jest zaawansowany technologicznie i sprosta każdemu wyzwaniu.

Pomożemy Ci z wycinką drzew i krzewów, z wykarczowaniem roślinności oraz z usuwaniem zwalonych pni. Oczyszczamy teren i przygotowujemy go do dalszej eksploatacji. Doświadczeni operatorzy koparko-ładowarek bezpiecznie i z zachowaniem wszystkich norm BHP zajmują się skarpowaniem i hałdowaniem terenu.

Z naszym sprzętem niwelacja terenu przebiega sprawnie i bezpiecznie!

Posiadamy wymienne łyżki i narzędzia, które są przeznaczone do specjalistycznych robót ziemnych.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów koparko-ładowarek. Posiadają oni wszystkie niezbędne uprawnienia, a także są zaradni i pewnie obsługują maszyny. Z nami możesz mieć pewność, że osoba, która będzie obsługiwać koparkę, jest doświadczona i bezpiecznie wykona wszystkie czynności.

Wynajmnijkoparę.pl to rzetelna firma, która zatrudnia samych specjalistów i oferuje profesjonalne usługi wynajmu koparek oraz wykonania robót ziemnych w konkurencyjnych cenach. Dbamy też o to, by terminy realizacji naszych usług były jak najkrótsze.

Zadzwoń i sprawdź jaką cenę i termin wynajmu koparki w Głownie możemy Ci zaoferować!

 

W ofercie posiadamy również koparkę kołową

Koparka kołowa to nowoczesna maszyna budowlana. Jej wydajność przyrównuje się do wydajności koparki gąsienicowej, a przy tym jest jeszcze bardziej zwrotna i mobilna.

Koparki kołowe charakteryzują się nietypowym systemem podwozia, zwanym podwoziem kołowym. Może zastanawiać, czemu ten rodzaj jest konstruowany jest w inny sposób niż pozostałe koparki? Otóż dzięki systemowi kołowemu koparki kołowe mogą dowolnie przemieszczać się samodzielnie nie tylko po placu budowy, ale też po drogach publicznych. Dzięki tej niezależności nie trzeba już zamawiać dodatkowego transportu dla koparek kołowych, by przemieścić je z miejsca na miejsce.

Koparki kołowe są również wyposażone w najnowocześniejsze układy hydrauliczne i elektroniczne, co z kolei pozwala na skrócenie cykli roboczych, amortyzację fotela, instalację kolejnych kamer, system oszczędności paliwa oraz stabilizacji. Koparki kołowe są także bardziej zwrotne od zwykłych. Idealnie sprawdzają się na budowach.

Koparka

Usługi koparką Głowno

Wykopy pod instalacje (gaz, prąd, woda, kanalizacja, telefon etc.)

Prace
porządkowe

Wykopy
ziemne

Zdjęcie humusu
pod budowę domu

Równanie dróg
gruntowych

Wykopy pod fundamenty, pod budynki i piwnice

Kopanie oczek wodnych i
stawów

Korytowanie pod
kostkę brukową

Utwardzanie
powierzchni

Wyrywanie
korzeni drzew

Załadunek palet,
ziemi, kruszyw

Kopanie
szamb

Usuwanie zwalonych
drzew

Korytowanie pod drogi, parkingi, chodniki

Równanie
terenu

Nasze dodatkowe usługi

Wynajem maszyn budowalnych

Transport kruszyw, piasku, żwiru

O nas

Wynajmijkoparę.pl to zaufana firma, która powstała w wyniku połączenia doświadczenia i pasji do robót ziemnych oraz maszyn budowlanych. Posiadamy własny park maszynowy, a każdą maszynę utrzymujemy w bardzo dobrym stanie, co zapewnia regularne serwisowanie i badanie sprawności. Gwarantujemy bezpieczeństwo wykonywanych prac budowlanych oraz terminowość. Do obsługi koparek zatrudniamy profesjonalnych i wykwalifikowanych operatorów, którzy także z pasją podchodzą do pracy z koparkami i od lat pracują przy robotach ziemnych.

Podejmujemy się wszystkich rodzajów robót ziemnych, a naszą specjalnością są:

  • niwelowanie i utwardzanie terenu,
  • wykopy,
  • kopanie rowów i stawów
  • wyburzanie.

Wszystkie prace wykonujemy w Głownie oraz w całym województwie łódzkim. Oferujemy także usługi transportowe, dlatego możemy także przewieźć dowolną koparkę we wskazane miejsce. Wynajmujemy także samochody do transportu niskopodwoziowego. Nieustannie rozwijamy nasz park maszynowy, a obecnie posiadamy koparki kołowe, obrotowe, koparko-ładowarki, zamiatarki, traktory z przyczepą, pługi śnieżne, beczkowozy i polewaczki.

Nasze maszyny

Park maszynowy Wynajmij Koparę:

Koparko-ładowarki

Koparki kołowe

Ładowarki czołowe

Walce drogowe

Spychy gąsienicowe

Koparki gąsienicowe

Traktory wraz z przyczepami

Ciągniki z beczką (beczkowozy), zamiatarką, pługiem śnieżnym,
polewaczki (polewaczki)

Wozidło budowlane Volvo

Samochody ciężarowe 2, 3, 4 osiowe

Równiarki drogowe

Stabilizatory gruntu

Zamiatarki samozaładowcze ze szczotkami odmiatającymi od krawężników oraz systemem zraszaczy zapobiegającymi nadmiernemu kurzeniu się

Firma w liczbach

Animowany Licznik
0
Animowany Licznik
0
Animowany Licznik
0
Animowany Licznik
0

Firma - opinie

Dlaczego my?

Konkurencyjna Oferta

Bezpieczeństwo i zgodność z normami BHP

Terminowość

Blog

Wpis nr 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam vestibulum lacus id efficitur convallis. Aenean accumsan, magna at egestas lacinia, felis quam vehicula elit, non

Czytaj więcej »

Wpis nr 2

Nunc vitae erat facilisis, efficitur sapien nec, congue ex. Cras non lectus magna. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Czytaj więcej »

Witaj, świecie!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam cursus ut enim sit amet vehicula. Sed blandit ante ut lectus finibus gravida. Fusce consectetur volutpat

Czytaj więcej »

Usługi koparką Głowno - cennik

Żeby dowiedzieć się więcej na temat ceny usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 605 153 937.

Koparka Głowno

Działamy na trenie Głowna i w pobliskich miejscowościach, takich jak: Karasica, Bronisławów, Rudniczek, Kadzielin, Osiny, Wyskoki, Ziewanice, Kamień oraz na terenie całego województwa łódzkiego.