Koparka
ozorków

Wynajem koparki ozorków

Koparko-ładowarka Ozorków

Koparko ładowarka – maszyna niezbędna na każdej budowie. 

Koparko-ładowarka jest urządzeniem niezastąpionym i bardzo praktycznym. Maszyna ta została skonstruowana tak, by pełnić jednocześnie dwie funkcje – koparki i ładowarki. 

Niezastąpiona przy dużych inwestycjach – takich jak budowa autostrady, osiedla mieszkaniowego itp., jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać ją również na małych budowach.  Jest urządzeniem wielozadaniowym, które poradzi sobie w każdych warunkach budowlanych. 

Wykorzystuje się ją do niwelowania terenu, utwardzania podłoża, korytowania, wykopów pod fundamenty i kanalizację. Sprawdzi się także przy pracach porządkowych,  gdzie możemy użyć jej do zagarniania gruzu lub załadunku materiałów budowlanych.  Koparka ta jest najbardziej uniwersalnym ze wszystkich urządzeń budowlanych, a jej wielofunkcyjność pozwala na sprawne i szybkie organizowanie placu budowy.

Nasze koparko-ładowarki to maszyny angielskiej firmy JCB (model 3cx).  Przy pomocy tego rodzaju koparki możemy wykonać rozbiórkę fundamentów i wyburzyć dowolny budynek. Model ten został wyposażony w najcięższe i największe dostępne na rynku młoty hydrauliczne.

OFERUJEMY USŁUGI KOPARKĄ

Dysponujemy sprzętem o wysokim zaawansowaniu technologicznym, dlatego nie mamy wątpliwości, że nasze maszyny sprostają każdemu wyzwaniu.  Przy ich użyciu dokonamy wycinki drzew oraz krzewów, wykarczujemy zbędną roślinność, a zarazem oczyścimy teren i przygotujemy go do dalszej eksploatacji. Bezproblemowo, bezpiecznie i zgodnie z zasadami BHP wykonamy skarpowanie i hałdowanie gruntu z uwzględnieniem jego rodzaju. Posiadamy sprzęt, dzięki któremu niwelacja terenu przebiegnie szybko i sprawnie. 
Korytowanie, wykopywanie pod fundamenty, stawy, budynki i piwnice nie ma przed nami żadnych tajemnic. 

Operatorzy naszych maszyn, to osoby wykwalifikowane i doświadczone. Mają za sobą lata praktyki w pracy na ciężkim sprzęcie, dzięki czemu wszystkie zlecone im zadania przeprowadzone są sprawnie i zgodnie z normami budowlanymi. 
Świadczmy usługi koparką w Ozorkowie i okolicach w bardzo konkurencyjnych cenach. Roboty ziemne przeprowadzamy efektywnie, dlatego możemy zaoferować krótkie terminy realizacji zleceń. Pracujemy w głównej mierze w rejonie Ozorkowa i okolicznych miejscowości, takich jak: Wiktorów, Emilia, Lućmierz, Mamień, Kowalewice, Duraj, Grotniki, Sokolniki-Las.

W ofercie posiadamy również koparkę kołową

Koparka kołowa to jedna z najnowocześniejszych maszyn budowlanych. Jej wydajność jest porównywalna do wydajności koparki gąsienicowej, jest jednak bardziej mobilna i zwrotna.

Koparka kołowa, dzięki nietypowemu podwoziu nie potrzebuje dodatkowego środka transportu –
jest urządzeniem całkowicie niezależnym i w pełni mobilnym. Koparka kołowa jest dopuszczona do ruchu drogowego, dlatego doskonale sprawdzi się na obszarach miejskich oraz wiejskich.  Dzięki temu, że posiada ona uprawnienia do poruszania się drogami publicznymi, możemy po prostu przyjechać koparką na plac budowy. Redukuje to m.in. koszty organizacji transportu.
Koparka kołowa jest najbardziej uniwersalna ze wszystkich dostępnych na rynku koparek. 
Na jej funkcjonalność wpływają: inteligentne układy hydrauliczne oraz  dodatkowe obwody w zakresie hydrauliki. Koparka ta ma możliwość skracania cykli roboczych, dzięki czemu pracuje zwinniej i szybciej. Posiada możliwość instalacji szeregu udogodnień, takich jak tempomaty, dodatkowe kamery, systemy stabilizacji, dodatkowa amortyzacja foteli itp.

Koparka

Usługi koparką Ozorków

Wykopy
ziemne

Wykopy pod instalacje (gaz, prąd, woda, kanalizacja, telefon etc.)

Korytowanie pod drogi, parkingi, chodniki

Zdjęcie humusu
pod budowę domu

Wyrywanie
korzeni drzew

Korytowanie pod
kostkę brukową

Wykopy pod fundamenty, pod budynki i piwnice

Załadunek palet,
ziemi, kruszyw

Kopanie
szamb

Kopanie oczek wodnych i
stawów

Równanie dróg
gruntowych

Utwardzanie
powierzchni

Usuwanie zwalonych
drzew

Równanie
terenu

Prace
porządkowe

Nasze dodatkowe usługi

Wynajem maszyn budowalnych

Transport kruszyw, piasku, żwiru

O nas

Wynajmijkopare.pl
Jesteśmy firmą prężnie działającą w branży transportowej oraz wynajmu maszyn budowlanych. W naszym parku maszynowym znajdują się: koparko-ładowarki, koparki obrotowe, zamiatarki, beczkowozy, polewaczki, traktory z przyczepą, pługi śnieżne i inne maszyny. Oferowany przez nas sprzęt to nasze oczko w głowie, dlatego masz gwarancję, że jest on w pełni sprawny i regularnie serwisowany. Obsługą naszych maszyn zajmują się tylko doświadczeni operatorzy. Swoją działalność prowadzimy w Ozorkowie oraz okolicznych miejscowościach. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju wykopach, niwelacjach terenu, utwardzeniach terenu, kopaniu rowów, kopaniu stawów, sprzątaniach dróg oraz placów budów, pracach wyburzeniowych itp. W naszej ofercie znajdują się także usługi z zakresu transportu niskopodwoziowego oraz sprzedaży i transportu kruszyw.

Nasz park maszynowy

Park maszynowy Wynajmij Koparkę:

Koparko-ładowarki

Koparki kołowe

Koparki gąsienicowe

Ciągniki z beczką (beczkowozy), zamiatarką, pługiem śnieżnym,
polewaczka (polewaczki)

Wozidło budowlane Volvo

Ładowarki czołowe

Samochody ciężarowe 2, 3, 4 osiowe

Walce drogowe

Równiarki drogowe

Stabilizatory gruntu

Spychy gąsienicowe

Traktory wraz z przyczepami

Zamiatarki samozaładowcze ze szczotkami odmiatającymi od krawężników oraz systemem zraszaczy zapobiegającym nadmiernemu kurzeniu się, pługi śnieżne montowane na ciągnikach

Dlaczego my?

Atrakcyjne Stawki

Terminowość

Bezpieczeństwo prac

Usługi koparką ozorków - cennik

Aby uzyskać więcej informacji na temat ceny usług, prosimy o kontakt pod numerem +48 605 153 937.

Koparka Ozorków

Działamy na trenie Ozorkowa i w pobliskich miejscowościach, takich jak: Aleksandria, Słowik, Emilia, Florianki, Kowalewice, Sokolniki-Las, Kania Góra, Śliwniki.