Koparka
Poddębice

Koparka Poddębice – Wynajem koparki

Koparko-ładowarka Poddębice

Koparka Poddębice koparko-ładowarka to kluczowa maszyna do wykonywania wszelkiego rodzaju prac ziemnych i budowlanych.

Koparka Poddębice – to maszyna wielofunkcyjna, wielozadaniowa, o szerokich możliwościach wykorzystania. Idealnie sprawdzi się zarówno na małych budowach, jak i podczas ogromnych, wieloetapowych inwestycji. 

Koparko-ładowarka przydaje się niemalże w każdym momencie robót ziemnych, od ogólnego przygotowania i niwelacji terenu, przez korytowanie, utwardzanie podłoża, wykopy, aż po prace porządkowe i załadunek materiałów budowlanych i gruzu.

Posiadamy koparko-ładowarki pochodzące od angielskiej firmy JCB (model 3cx). Są one przystosowane także do rozbiórki fundamentów i  wyburzeń budynków mieszkalnych i przemysłowych. Młoty hydrauliczne marki Caterpillar są największymi i najcięższymi wśród istniejących na rynku. 

Koparka Poddębice - usługi koparką

Nasz sprzęt świetnie radzi sobie z wycinką drzew i krzewów oraz karczowaniem. Koparko-ładowarki z naszego parku maszynowego wynajmijkoparę.pl znakomicie radzą sobie ze skarpowaniem i hałdowaniem terenu, zachowując przy tym wszelkie normy bezpieczeństwa. Wykonujemy wykopy z celowym przemieszczeniem ziemi. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym łyżkom nasze koparki szybko uporają się z różnego rodzaju niwelacjami.

Zatrudniamy operatorów, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do pracy na ciężkich maszynach, a dzięki długoletniemu doświadczeniu sprawnie wykonują prace. To dzięki kim gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Oprócz tego zapewniamy profesjonalne usługi koparko-ładowarką na terenie Poddębic w konkurencyjnych cenach. 

Działamy w Poddębicach i okolicznych miejscowościach, ale też w całym woj. łódzkim.  

Nasz sprzęt doskonale radzi sobie z karczowaniem, wycinką krzewów i drzew w celu przygotowania i oczyszczenia podłoża z zalegających pni. Za pomocą koparko-ładowarki sprawnie przeprowadzimy skarpowanie i hałdowanie terenu z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa oraz z uwzględnieniem jakości gruntu. Wykonamy wykopy z celowym przemieszczeniem ziemi. Nasze maszyny wyposażone są w odpowiednio wyprofilowane łyżki, które sprawnie poradzą sobie z wszelkiego rodzaju niwelacjami.

Nasi operatorzy pracujący na ciężkim sprzęcie posiadają niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje, a ich duże doświadczenie pozwala sprawniej przeprowadzić powierzone im zadania. Warto podkreślić, iż nasza firma świadczy w pełni profesjonalne usługi koparko-ładowarką w rejonie Zgierza w bardzo konkurencyjnych cenach, zapewniając przy tym możliwie krótkie terminy realizacji zleceń. Działamy przede wszystkim na terenie Zgierza i okolicznych miejscowości: Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Stryków, Bełchatów.

Koparka kołowa Poddębice

Koparki kołowe odznaczają się swoim podwozie kołowym i są obecnie jednymi z najnowocześniejszych maszyn budowlanych. Ważą więcej od koparko-ładowarek, ale przez to też są zdecydowanie mocniejsze i wydajne. Wydajność koparki kołowej jest przyrównywana do wydajności koparki gąsienicowej, przy czym ta pierwsza jest bardziej zwrotna i mobilna.

Podwozie kołowe zwalnia z obowiązku dowozu koparki a plac budowy. Koparki kołowe są całkowicie niezależne i dopuszczone do poruszania się po drogach publicznych. Dzięki temu oszczędza się tu koszty np. organizacji transportu.

Koparki kołowe świetnie sprawdzają się zarówno w miastach jak i na wsiach. Są bardzo funkcjonalne. Wśród cech koparek kołowych wyróżnia się:

 • możliwość skracania cykli roboczych,
 • obwody dodatkowe w zakresie hydrauliki urządzenia,
 • inteligentne układy hydrauliczne,
 • opcja zainstalowania dodatkowych kamer,
 • dodatkowo amortyzowane fotele,
 • szeroko rozumiane „pakiety inteligentnych technologii”, takie jak tempomaty, systemy oszczędzania paliwa i stabilizacji.

Koparka

Usługi koparką Poddębice

Wykopy pod fundamenty, pod budynki i piwnice

Wykopy pod instalacje (gaz, prąd, woda, kanalizacja, telefon etc.)

Kopanie
szamb

Zdjęcie humusu
pod budowę domu

Korytowanie pod
kostkę brukową

Wyrywanie
korzeni drzew

Wykopy
ziemne

Załadunek palet,
ziemi, kruszyw

Korytowanie pod drogi, parkingi, chodniki

Wyrywanie pni,
karpi

Równanie dróg
gruntowych

Utwardzanie
powierzchni

Niwelacja / równanie
terenu

Prace
porządkowe

Kopanie
stawów

Koparka Poddębice - nasze dodatkowe usługi

Wynajem maszyn budowalnych

Transport kruszyw, piasku, żwiru

O nas

Wynajmijkopare.pl to firma prężnie rozwijająca się w branży transportowej i profesjonalnym wynajmie maszyn budowlanych, takich jak:

 • koparko-ładowarki,
 • koparki obrotowe,
 • polewaczki,
 • zamiatarki,
 • traktory z przyczepą,
 • beczkowozy,
 • pługi śnieżne.

Wynajmujemy sprzęt, który obsługują profesjonalni operatorzy. Działamy na terenie całego województwa łódzkiego. Naszą specjalizacją są wykopy, niwelacje terenu, kopanie rowów i stawów, utwardzanie terenu, sprzątanie placów budowy i dróg, a także prace wyburzeniowe. 

Oprócz nowoczesnych maszyn oferujemy jeszcze usługi transportowe, dostarczamy piasek kopany, siany, płukany, ziemię, kruszywo itp.

Koparka Poddębice - Nasz park maszynowy

Koparka Poddębice - Park maszynowy Wynajmij Koparkę:

Koparko-ładowarki

Koparki kołowe

Koparki gąsienicowe

Spychy gąsienicowe

Ładowarki czołowe

Samochody ciężarowe 2, 3, 4 osiowe

Ciągniki z beczką (beczkowozy), zamiatarką, pługiem śnieżnym,
polewaczki (polewaczki)

Traktory wraz z przyczepami

Walce drogowe

Stabilizatory gruntu

Równiarki drogowe

Wozidło budowlane Volvo

Zamiatarki samozaładowcze ze szczotkami odmiatającymi od krawężników oraz systemem zraszaczy zapobiegającym nadmiernemu kurzeniu się pługi śnieżne montowane na ciągnikach

Firma w liczbach

Animowany Licznik
0
Animowany Licznik
0
Animowany Licznik
0
Animowany Licznik
0

Firma - opinie

Dlaczego my?

Konkurencyjne ceny

Bezpieczeństwo

Doświadczenie

Blog

Wpis nr 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam vestibulum lacus id efficitur convallis. Aenean accumsan, magna at egestas lacinia, felis quam vehicula elit, non

Czytaj więcej »

Wpis nr 2

Nunc vitae erat facilisis, efficitur sapien nec, congue ex. Cras non lectus magna. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Czytaj więcej »

Witaj, świecie!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam cursus ut enim sit amet vehicula. Sed blandit ante ut lectus finibus gravida. Fusce consectetur volutpat

Czytaj więcej »

Usługi koparką Poddębice - cennik

W celu ustalenia ceny i pozostałych szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 605 153 937.

Koparka Poddębice

Działamy na terenie Poddębic, jak również w całym województwie łódzkim i nie tylko.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.