Odśnieżanie Łódź

Odśnieżanie Łódź – jaką firmę wybrać? Zacznijmy od tego, że okres zimowy nieodzownie łączy się z odśnieżaniem i usuwaniem zalegającego śniegu z terenów do nas przynależnych. Dbanie o bezpieczeństwo osób poruszających się po danym obszarze to już nie dobra wola, ale obowiązek właściciela posesji. Niewinnie wyglądająca cienka warstwa śniegu może kryć pod sobą lód, na którym łatwo się poślizgnąć i doznać urazu od niegroźnych potłuczeń do całkiem poważnych zwichnięć czy często skomplikowanych złamań. Śnieg i błoto pośniegowe utrudnia poruszanie się nie tylko pieszym, ale także kierowcom samochodów, którzy szczególnie w tym okresie powinni zachować dużą ostrożność w prowadzeniu pojazdów. Aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo użytkowników dróg i wszelkiego rodzaju terenów płaskich należy regularnie usuwać z nich śnieg jak najszybciej po wystąpieniu opadów.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i niezawodnymi maszynami od renomowanych firm. Podejmiemy się niemalże każdego odśnieżania na terenie Łodzi i okolic.

Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że odśnieżanie Państwa obiektu zostanie przeprowadzone starannie i terminowo serdecznie zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się profesjonalnym odśnieżaniem ulic, dróg, dojazdów i innych ciągów komunikacyjnych.

Oferujemy również usuwanie śniegu z parkingów, placów magazynowych, osiedli prywatnych i innych użytkowych terenów bez względu na ich powierzchnię.

Koparka

Odśnieżanie Łódź - wynajmij koparę

Warto postawić na niezawodne maszyny i profesjonalnych operatorów zatem jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług naszej firmy, zapraszamy do kontaktu!

ZAKRES USŁUG

odśnieżanie ulic, dróg,

odśnieżanie parkingów, placów magazynowych itp.,

usługi odśnieżania jednorazowe i cykliczne.

 Pracujemy rzetelnie i sprawnie odśnieżając wyznaczony obszar. Powstałe hałdy zostaną usytuowane w takim miejscu aby nie zagrażały osunięciu się śniegu czy nie przysłaniały widoczności np. kierowcom na parkingu. Po uzgodnieniu z klientem jesteśmy w stanie wywieźć śnieg do utylizacji. Nasza firma dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowanymi pracownikami po odpowiednich szkoleniach i z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Pług mocowany do ciągnika bezproblemowo poradzi sobie z odśnieżeniem każdego zakątka placu, na którym zalega śnieg.

Jesteśmy elastyczną firmą, dlatego też, oprócz zleceń stałych, wykonywanych cyklicznie, przyjmujemy zlecenia indywidualne na jednorazowe odśnieżanie.

Działamy na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości w województwie łódzkim – Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków. Zapraszamy do współpracy zarówno małe jak i duże firmy. Koszty odśnieżania ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z zakresem zleconych prac.

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE USŁUGI