Transport ciężarowy Łódź – w tej dziedzinie świadczy kompleksowe usługi. Zajmujemy się wydobyciem oraz transportem wszelkiego rodzaju kruszyw, piasku rzecznego i kopalnianego, żwiru, ziemi i innych materiałów sypkich. Na zlecenie klienta w wyznaczone miejsce przewozimy także gruz, kamień, tłuczeń czy inne pobudowlane odpady. 

W naszym parku maszynowym posiadamy wyspecjalizowane samochody ciężarowe przystosowane do transportu materiałów sypkich jak i wielkogabarytowych. Dysponujemy przede wszystkim wywrotkami 4-osiowymi marki Mercedes Benz (model: ACTROS) służącymi do przewozu ładunków o wadze do 17 ton. Do szczególnych zadań transportowych na terenach ciężkich używamy dużego traktora z przyczepą. Nasze wozidło to traktor marki Class o mocy 260 KM z przyczepą Beco Gigant. Ten tandem bez problemu poradzi sobie z transportem do 20 ton. Nasz park maszynowy uzupełniają ciągniki marki Renault – tandemy z trzystronnym wywrotem i hydroburtą. Praca na profesjonalnym sprzęcie daje duży komfort i pozwala na szybkie wydobycie, sprawny załadunek i terminowe dostarczenie materiałów zgodnie ze zleceniem. 

Zajmujemy się nie tylko samym transportem ciężarowym, ale także wydobyciemsprzedażą ziemi, piasku (w tym piasku płukanego), żwiru, kruszyw oraz różnych mieszanek. Oferujemy szeroki wybór kruszywa o frakcji od 0 do 63 mm. 

Podejmujemy się współpracy zarówno z indywidualnymi klientami, niewielkimi firmami jak i dużymi przedsiębiorstwami. Dla nas priorytetem jest jak najlepsze wywiązanie się z powierzonego zadania, dlatego zaufaniem naszych klientów cieszymy się od dawna. Ze względu na lokalizację blisko Łodzi usługi transportowe świadczymy w zdecydowanej większości na ternie woj. łódzkiego, działając również w takich miastach jak: Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków, Ozorków, Pabianice, Kutno, Bełchatów, Uniejów, Poddębice

Zakres usług

•   dostarczanie i sprzedaż ziemi, piasku, żwiru, kruszyw

   wywóz ziemi, gruzu, kamienia

   przewóz materiałów budowlanych

   przewóz konstrukcji betonowych, stalowych itp.