Transport ciężarowy Łódź – w tej dziedzinie świadczy kompleksowe usługi. 

Transport ciężarowy Łódź – w tej dziedzinie świadczymy kompleksowe usługi. Zajmujemy się wydobyciem oraz transportem wszelkiego rodzaju kruszyw, piasku rzecznego i kopalnianego, żwiru, ziemi i innych materiałów sypkich. 

Na zlecenie klienta w wyznaczone miejsce przewozimy także gruz, kamień, tłuczeń czy inne pobudowlane odpady. 

Koparka

Transport kruszyw, piasku i żwiru Zgierz, Łódź

Transport kruszyw, piasku i żwiru oraz innych przedmiotów realizujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych pojazdów ciężarowych. W naszym parku maszynowym posiadamy wyspecjalizowane samochody ciężarowe przystosowane do transportu materiałów sypkich jak i wielkogabarytowych.

Dysponujemy przede wszystkim wywrotkami 4-osiowymi marki Mercedes Benz (model: ACTROS) służącymi do przewozu ładunków o wadze do 17 ton. Do szczególnych zadań transportowych na terenach ciężkich używamy dużego traktora z przyczepą. Nasze wozidło to traktor marki Class o mocy 260 KM z przyczepą Beco Gigant. Ten tandem bez problemu poradzi sobie z transportem do 20 ton. Nasz park maszynowy uzupełniają ciągniki marki Renault – tandemy z trzystronnym wywrotem i hydroburtą.

Praca na profesjonalnym sprzęcie daje duży komfort i pozwala na szybkie wydobyciesprawny załadunek i terminowe dostarczenie materiałów zgodnie ze zleceniem. 

Transport ciężarowy łódzkie - zakres naszych usług

Dostarczanie i sprzedaż ziemi, piasku, żwiru, kruszyw

Wywóz ziemi, gruzu, kamienia

Przewóz materiałów budowlanych

Przewóz konstrukcji betonowych, stalowych itp.

Wydobywanie kruszyw, piasku, ziemi Łódź, Zgierz, woj. łódzkie

Zajmujemy się nie tylko samym transportem ciężarowym, ale także wydobyciemsprzedażą ziemi, piasku (w tym piasku płukanego), żwiru, kruszyw oraz różnych mieszanek. Oferujemy szeroki wybór kruszywa o frakcji od 0 do 63 mm.

Transport ciężarowy – gdzie działamy?

Podejmujemy się współpracy zarówno z indywidualnymi klientami, niewielkimi firmami jak i dużymi przedsiębiorstwami. Dla nas priorytetem jest jak najlepsze wywiązanie się z powierzonego zadania, dlatego zaufaniem naszych klientów cieszymy się od dawna. Ze względu na lokalizację blisko Łodzi usługi transportowe świadczymy w zdecydowanej większości na ternie woj. łódzkiego, działając również w takich miastach jak: Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków, Ozorków, Pabianice, Kutno, Bełchatów, Uniejów, Poddębice