Zamiatarka Zgierz – wynajem zamiatarek,
 które poradzą sobie z uprzątnięciem każdej ulicy, drogi technologicznej oraz placu budowy.

Plac budowy jest miejscem dynamicznie zmieniającym swój obraz. Pracuje na nim wielu ludzi a przede wszystkim wiele różnorodnych maszyn, które generują tony śmieci i odpadów budowlanych. Już samo przemieszczanie się ciężkiego sprzętu takiego jak koparki, koparko-ładowarki czy traktory gromadzi kurz i wszelkiego rodzaju pył na kostce brukowej czy ulicy. Niezmiernie ważne jest aby w trakcie trwania prac oraz szczególnie po ich zakończeniu zadbać o porządek na miejscu budowy. I tu z pomocą przychodzi nasza firma oferująca wynajem zamiatarek na terenie Łodzi i okolic.

Koparka

Usługi ZAMIATARKĄ Zgierz

Praca na takim sprzęcie pozwala na uzyskanie wysoce zadowalających efektów sprzątania już po pierwszym użyciu bez konieczności poprawek.

Zapewniamy, że nasze urządzenia działają sprawnie, wydajnie, efektywnie i bez problemów sprostają każdemu zadaniu do jakiego są przeznaczone. Nie oferujemy samego wynajmu zamiatarek – nasze maszyny zawsze obsługuje przeszkolony pracownik.

Warto postawić na niezawodne maszyny i profesjonalnych operatorów zatem jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do kontaktu!

ZAKRES USŁUG

Zamiatanie ulic

Zamiatanie kostki brukowej

Zamiatanie placu budowy

Zamiatanie dróg technologicznych

Zamiatarka drogowa w Zgierzu i okolicach

Zamiatarki drogowe mocowane są na ciągnikach kierowanych przez odpowiednio przeszkolonego operatora. Istotne jest to, iż nasze urządzenia posiadają własne zasobniki oraz szczotki odmiatające kurz, brud i wszelkiego rodzaju odpady do usunięcia od krawężnika. Zamiatarki posiadają również system zraszaczy zapobiegający pyleniu kurzu i innych drobinek unoszących się w powietrzu podczas pracy. Stwarza to ogromny komfort pracy nie tylko dla osoby zasiadającej za kierownicą ciągnika, ale także dla ludzi znajdujących się w pobliżu. 

Zamiatarka uliczna Zgierz – wynajem

Zapewniamy, że nasze zamiatarki uliczne działają sprawnie, wydajnie, efektywnie i bez problemów sprostają każdemu zadaniu do jakiego są przeznaczone. Nie oferujemy samego wynajmu zamiatarek dla naszych Klientów ze Zgierze, Łodzi i województwa łódzkiego – nasze maszyny zawsze obsługuje przeszkolony pracownik.

Warto postawić na niezawodne maszyny i profesjonalnych operatorów. Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług naszej firmy, zapraszamy do kontaktu!