Polewaczka – nasza firma oferuje wynajem polewaczek wraz z profesjonalnie wykwalifikowanym pracownikiem obsługującym urządzenie. 

Polewaczki (inaczej nazywane beczkowozami) to urządzenia niezbędne na wszelkich placach budowy. Sprawdzą się nie tylko przy budowach domów, osiedli czy dróg, ale także wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z warstwami konstrukcyjnymi, (przede wszystkim z betonu).

Polewaczki, którymi dysponujemy, są zamontowane w formie przyczepy do ciągnika. Pojemność ich zbiornika jest różnorodna i w  zależności od modelu może się wahać. 

Skontaktuj się z naszą firmą, aby uzyskać więcej informacji o dostępnych maszynach.

Koparka

Beczkowóz Zgierz

Beczkowóz to niezbędny sprzęt podczas budowy budynków, a szczególnie w trakcie wykonywania prac z betonem. Zadaniem maszyny jest uzyskanie dobrej stabilizacji kruszywa poprzez polewanie go wodą. Jest to niezwykle ważny proces, o którym nie można zapomnieć podczas utwardzania podłoża i innych elementów konstrukcyjnych, np. stropów. Beton ma określony czas wiązania. W tym okresie zachodzą w nim procesy, które 

Beczkowóz w Zgierzu

Beczkowóz, który oferujemy to pojazd, który rewelacyjnie sprawdzi się np. na budowie. Dostarczy wodę niezbędną do wykonania wielu prac, gdy działka nie jest wyposażona w przyłącze wodociągowe. Dzięki temu zabiegowi prace budowlane mogą postępować zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem, bez dodatkowych opóźnień i przestojów.

Woda na budowę – Zgierz, Łódź i okolice

Woda na budowę dostarczona przez wynajętą w naszej firmie polewaczkę pozwoli wykonać założone prace budowlano – remontowe bez dodatkowego czasu oczekiwania na podłączenie wody z sieci. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu rezerwacji odpowiedniego terminu dostarczenia wody na Państwa budowę w Zgierzu, Łodzi, Ozorkowie, Aleksandrowie Łódzkim, Głownie, Strykowie oraz do okolicznych miejscowości.

Usługi Polewaczką Zgierz

Nasze urządzenia służą nie tylko do pielęgnacji betonu, ale także mogą okazać się pomocne w wypompowywaniu wody z zalanych czy podmokłych terenów. Doskonale sprawdzają się podczas czyszczenia czy pogłębiania oczek i niewielkich zbiorników wodnych, z których w pierwszej kolejności należy wypompować wodę, aby móc przystąpić do dalszych prac.

Beczkowóz ZGIERZ - Dlaczego warto wynająć?

  • Działamy na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego. 
  • Ustalamy dogodne, indywidualne terminy prac dostosowane do potrzeb naszych klientów.
  • Z pewnością dobierzemy ofertę na korzystnych dla Państwa warunkach!

Jeśli zastanawiają się Państwo nad możliwością wynajęcia polewaczki w naszej firmie prosimy o kontakt, a odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 Zachęcamy do współpracy. 

Polewaczka drogowa / uliczna w zgierzu - zakres usług

Utwardzanie podłoża

Polewanie dróg technologicznych

Polewanie warstw konstrukcyjnych

Wypompowywanie wody np. z zalanych terenów