Koparka
Aleksandrów Łódzki

Wynajem koparki Aleksandrów Łódzki

Koparko-ładowarka Aleksandrów Łódzki

Koparko ładowarka to maszyna, która doskonale sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju robotach ziemnych i pracach budowlanych.

Koparka Aleksandrów Łódzki –  Koparko ładowarka  to podstawowa maszyna, niezbędna na każdej większej budowie. Doskonale sprawdza się przy pracach, które składają się z etapów. Jej budowa została zaprojektowana tak, żeby na każdym etapie mogła wykonywać inne czynności. Dzięki temu stała się narzędziem wielofunkcyjnym, niwelując koszty zakupu dodatkowych urządzeń specjalistycznych. Koparko-ładowarka jest przystosowana do wymian osprzętu w trakcie prac budowlanych. Te maszyny doskonale sprawdzają się przy budowie autostrad i dróg, ale z powodzeniem można z ich pomocą realizować także mniejsze zadania. Od wykonania wykopów, korytowania czy niwelacji po załadunek i prace porządkowe na budowie – wszystkie te czynności możesz przeprowadzić z użyciem jednej maszyny – koparko ładowarki. Nasza koparka JCB (model3cx) niejednokrotnie sprawdziła się przy rozbiórkach budynków: zarówno domów jednorodzinnych, jak i dużych hal przemysłowych.

OFERUJEMY USŁUGI KOPARKĄ

Maszyny budowlane z parku maszyn Wynajmijkoparę.pl doskonale sprawdzają się przy wyburzaniu budynków, karczowaniu i oczyszczaniu terenów. Pomożemy Ci także z wycinką drzew oraz usuwaniem zwalonych pni. Doświadczony operator koparko-ładowarki bezpiecznie wykona skarpowanie i hałdowanie terenu, zachowując wszystkie normy BPH.
Za pomocą naszych maszyn, możemy wykonać wykop z celowym przemieszczeniem ziemi, a także niwelację terenu.
Posiadamy wymienne łyżki i narzędzia przeznaczone do wykonywania specjalistycznych czynności związanych z robotami ziemnymi.

Wszystkie nasze maszyny obsługiwane są przez profesjonalnych operatorów. Praca na ciężkim sprzęcie wymaga odpowiednich kwalifikacji i uprawnień, ale też zaradności. Z naszą firmą, możesz mieć pewność, że osoba, która obsługuje koparkę, posiada lata doświadczenia i sprawnie wykona wszystkie powierzone zadania.
Wynajmijkoparę.pl to solidna firma, oferująca nie tylko profesjonalne usługi wynajmu koparek, ale również konkurencyjne ceny wykonania robót ziemnych. Staramy się, by oferowane przez nas terminy realizacji były możliwie jak najkrótsze.

Zadzwoń i sprawdź jaką cenę i termin wynajmu koparki w Aleksandrowie Łódzkim możemy Ci zaoferować!

W ofercie posiadamy również koparkę kołową

Kiedy koparka kołowa jest dobrym rozwiązaniem? 

Koparki kołowe na pierwszy rzut oka odróżniają się od klasycznych koparek. Charakteryzuje je nietypowy system podwozia, zwany podwoziem kołowym. Dlaczego ten rodzaj koparek konstruowany jest inaczej niż pozostałe? Dzięki systemowi kołowemu, koparki te zyskują ”niezależność”, której nie mają standardowe maszyny. Jest on skonstruowany w taki sposób, że koparka kołowa może dowolnie przemieszczać się nie tylko po placu budowy, ale także po drogach publicznych. Dzięki tym specjalnym uprawnieniom nie ma konieczności zamawiania dodatkowego transportu dla koparki kołowej. Oprócz tej niewątpliwej zalety koparka kołowa, jest bardziej zwrotna niż zwykłe koparki. Wyposażona jest w nowoczesne układy hydrauliczne i elektroniczne, które pozwalają na skrócenie cykli roboczych, instalację dodatkowych kamer, amortyzowanie fotela, a także system stabilizacji i system oszczędzania paliwa.
Koparka kołowa idealnie sprawdzi się na każdej nowoczesnej budowie.

Koparka

Usługi koparką Aleksandrów Łódzki

Wykopy pod fundamenty

Wykopy pod instalacje (gaz, prąd, woda, kanalizacja, telefon etc.)

Korytowanie pod drogi, parkingi, chodniki

Wykopy pod piwnice

Usuwanie humusu

Korytowanie pod
kostkę brukową

Wykopy
ziemne

Załadunek palet,
ziemi, kruszyw

Wykopywanie
szamb

Kopanie
stawów

Równanie dróg
gruntowych

Utwardzanie
powierzchni

Równanie terenu

Wyrywanie pni i korzeni

Prace
porządkowe

Nasze dodatkowe usługi

Wynajem maszyn budowalnych

Transport kruszyw, piasku, żwiru

O nas

Wynajmijkoparę.pl to nowoczesna firma, powstała w wyniku spotkania doświadczenia z pasją do robót ziemnych i maszyn budowlanych. Każda maszyna w naszym parku to nasza duma, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie sprzęty utrzymane są w dobrym stanie, regularnie serwisowane i sprawne. Z naszą firmą masz pewność, że Twoje prace budowlane zostaną wykonane w terminie. Nie grozi Ci awaria sprzętu ani problem z obsługą maszyny. W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych operatorów, którzy tak jak my pasjonują się sprzętem do robót ziemnych i w jego prowadzeniu posiadają lata doświadczenia. Wykonujemy wszystkie rodzaje robót ziemnych, jednak nasze specjalizacje to niwelowanie i utwardzanie terenu, wykopy, kopanie rowów i stawów oraz wyburzanie. Wszystkie te prace możemy wykonać w Aleksandrowie Łódzkim, ale także w całym województwie łódzkim. Ponieważ w swojej ofercie posiadamy również usługi transportowe, przewiezienie dowolnej koparki w dowolne miejsce nie stanowi dla nas problemu. Posiadamy samochody do transportu niskopodwoziowego,, które wynajmujemy wraz z naszymi koparkami, ale także oddzielnie w ramach transportu wielkogabarytowego. Nasz park maszynowy stale się rozwija. Obecnie oprócz koparek kołowych, koparek obrotowych, koparko-ładowarek posiadamy także: zamiatarki, beczkowozy, traktory z przyczepą, polewaczki i pługi śnieżne.

Dysponujemy maszynami:

Park maszynowy Wynajmij Koparę:

Koparko-ładowarki

Koparki kołowe

Koparki gąsienicowe

Spychy gąsienicowe

Ładowarki czołowe

Walce drogowe

Ciągniki z beczką (beczkowozy), zamiatarką, pługiem śnieżnym,
polewaczki (polewaczki)

Traktory wraz z przyczepami

Równiarki drogowe

Stabilizatory gruntu

Wozidło budowlane Volvo

Samochody ciężarowe 2, 3, 4 osiowe

Zamiatarki samozaładowcze ze szczotkami odmiatającymi od krawężników oraz systemem zraszaczy zapobiegającymi nadmiernemu kurzeniu się

Firma w liczbach

Animowany Licznik
0
Animowany Licznik
0
Animowany Licznik
0
Animowany Licznik
0

Firma - opinie

Dlaczego my?

Korzystna Oferta

Przestrzegamy BHP

LATA Doświadczenia

Blog

Wpis nr 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam vestibulum lacus id efficitur convallis. Aenean accumsan, magna at egestas lacinia, felis quam vehicula elit, non

Czytaj więcej »

Wpis nr 2

Nunc vitae erat facilisis, efficitur sapien nec, congue ex. Cras non lectus magna. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Czytaj więcej »

Witaj, świecie!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam cursus ut enim sit amet vehicula. Sed blandit ante ut lectus finibus gravida. Fusce consectetur volutpat

Czytaj więcej »

Usługi koparką Aleksandrów Łódzki - cennik

Aby uzyskać informację odnośnie ceny wynajmu koparki w Aleksandrowie Łódzkim i okolicy – zadzwoń na numer 605-153-937.