Koparka
Łęczyca

Wynajem koparki Łęczyca

Koparko-ładowarka Łęczyca

Koparko ładowarka – maszyna niezastąpiona podczas różnych prac budowlanych i robót ziemnych.

Koparka Łęczyca – koparko-ładowarki to maszyny, które pełnią funkcję jednocześnie ładowarki i koparki, dzięki czemu są bardzo praktyczne. Przez swoją wielozadaniowość poradzi sobie w każdych warunkach budowlanych. Jest niezastąpiona podczas dużych inwestycji, jak np. budowa autostrady czy osiedla mieszkaniowego, a także w wieloetapowych pracach, bo na każdym z nich może zajmować się innymi zadaniami. Świetnie też sprawdza się przy małych inwestycjach.

Koparko-ładowarka może być wykorzystana w pracach nad niwelowaniem terenu, korytowaniem, utwardzaniem podłoża, a także tworzeniem wykopów pod kanalizację bądź fundamenty. Jest praktyczna także podczas prac porządkowych – pomaga przy zgarnianiu gruzu lub podczas załadunku materiałów budowlanych. To najbardziej uniwersalna ze wszystkich istniejących maszyn budowlanych. Przez swoją wielofunkcyjność pozwala na szybką organizację placu budowy.

Nasze koparko-ładowarki pochodzą od angielskiej firmy JCB (model 3cx). To rodzaj koparek, który pozwala na wykonanie rozbiórki fundamentów, a nawet też wyburzenie dowolnego budynku. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu tego modelu w największe i najcięższe dostępne na rynku młoty hydrauliczne.

OFERUJEMY USŁUGI KOPARKĄ

Oferujemy sprzęt, które jest wysoce zaawansowany technologicznie, co daje nam pewność, że sprosta on każdemu wyzwaniu. Maszyny z parku maszyn Wynajmijkoparę.pl idealnie nadają się do wyburzania budynków, a także karczowania i czyszczenia terenu. Przy pomocy naszych maszyn dokonujemy wycinki drzew i krzewów, karczujemy zbędną roślinność, usuwamy zwalone pnie, a także oczyszczamy teren i przygotowujemy go do dalszych prac. Bezproblemowo, w pełni bezpiecznie i zgodnie z normami BHP nasi doświadczeni operatorzy zajmą się skarpowaniem i hałdowaniem gruntu. Posiadamy wymienne łyżki oraz narzędzia przeznaczone do bardziej specjalistycznych prac budowlanych.

Z naszym sprzętem niwelacja terenu przebiega sprawnie i szybko.

W naszej firmie pracują operatorzy maszyn, którzy są doświadczeni i wykwalifikowani. Posiadają niezbędne uprawnienia, lata pracy i pewność podczas obsługi maszyn. Zlecone im zadania są realizowane sprawnie i w zgodzie z obowiązującymi przepisami budowlanymi.

Nasze usługi koparką w Łęczycy i okolicach oferujemy w bardzo korzystnych cenach. Gwarantujemy, że osoby obsługujące koparki bezpiecznie wykonają wszystkie prace. Oprócz tego zapewniamy krótkie terminy realizacji

Usługi realizujemy głównie w Łęczycy, ale też w okolicznych miejscowościach, takich jak Kozuby, Topola Katowa, Borki, Leszcze, Sierpów, Golbice, Tum i inne.

Zadzwoń i poznaj ceny oraz sprawdź termin wynajmu koparki w Łęczycy, jaki możemy Ci zaoferować!

W ofercie posiadamy również koparkę kołową

Koparka kołowa to jedna z najbardziej nowoczesnych  maszyn budowlanych. Wydajność koparki kołowej porównuje się do wydajności koparki gąsienicowej, a ta pierwsza jest do tego jeszcze bardziej mobilna i zwrotna.

Koparki kołowe, przez wzgląd na swoje podwozie kołowe nie potrzebują już dodatkowego środka transportu. Są całkowicie niezależne, w pełni mobilne i samowystarczalne. Ponadto koparki kołowe są dopuszczone do ruchu drogowego, więc idealnie sprawdzają się zarówno na obszarach wiejskich, jak i miejskich. Fakt, że można koparką podjechać na plac budowy wpływa na redukcję kosztów. 

Koparki kołowe są najbardziej uniwersalnymi ze wszystkich możliwych koparek. Funkcjonalność zapewniają tu inteligentne układy hydrauliczne oraz dodatkowe obwody w zakresie hydrauliki. Koparki tego typu mogą skracać cykle robocze, co wpływa na zwinność i szybkość pracy. Można tu również zainstalować różne udogodnienia, jak np. dodatkowa amortyzacja foteli, kolejne kamery, system stabilizacji, tempomaty i tak dalej.

Koparka

Usługi koparką Łęczyca

Wykopy pod instalacje (gaz, prąd, woda, kanalizacja, telefon etc.)

Prace
porządkowe

Wykopy
ziemne

Zdjęcie humusu
pod budowę domu

Wykopy pod fundamenty, pod budynki i piwnice

Równanie dróg
gruntowych

Utwardzanie
powierzchni

Kopanie oczek wodnych i
stawów

Korytowanie pod
kostkę brukową

Usuwanie zwalonych drzew

Równanie terenu

Korytowanie pod drogi, parkingi, chodniki

Wyrywanie
korzeni drzew

Załadunek palet,
ziemi, kruszyw

Kopanie
szamb

Nasze dodatkowe usługi

Wynajem maszyn budowalnych

Transport kruszyw, piasku, żwiru

O nas

Wynajmijkoparę.pl to firma, która powstała jako skutek połączenia pasji do prac ziemnych, doświadczenia oraz zamiłowania do maszyn budowlanych. Mamy własny park maszynowy, w którym znajdują się koparko-ładowarki koparki obrotowe, traktory z przyczepą, beczkowozy, zamiatarki, pługi śnieżne i inne. O każdą z nich bardzo dbamy, regularnie serwisujemy i badamy ich sprawność, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo prac budowlanych. 

Zlecenia wykonujemy terminowo i w konkurencyjnych cenach. Jako operatorów naszych maszyn zatrudniamy jedynie doświadczone i wykwalifikowane osoby, którzy także czerpią radość z tego, czym się zajmują zawodowo.

Zajmujemy się wszystkimi rodzajami robót ziemnych. Specjalizujemy się w: 

  • wykopach,
  • utwardzaniu i niwelowaniu terenu,
  • wyburzeniach,
  • kopaniu rowów i stawów.

Wszystkie prace wykonujemy nie tylko w Łęczycy, ale też w całym województwie łódzkim. Oferujemy również usługi transportowe dowolnych koparek we wskazane miejsca. Również oferujemy wynajem samochodów do transportu niskopodwoziowego.

Nasze maszyny

Park maszynowy Wynajmij Koparę:

Walce drogowe

Koparko-ładowarki

Koparki kołowe

Ładowarki czołowe

Wozidło budowlane Volvo

Samochody ciężarowe 2, 3, 4 osiowe

Spychy gąsienicowe

Stabilizatory gruntu

Ciągniki z beczką (beczkowozy), zamiatarką, pługiem śnieżnym,
polewaczki (polewaczki)

Traktory wraz z przyczepami

Równiarki drogowe

Koparki gąsienicowe

Zamiatarki samozaładowcze ze szczotkami odmiatającymi od krawężników oraz systemem zraszaczy zapobiegającymi nadmiernemu kurzeniu się

Dlaczego my?

Konkurencyjna Oferta

Bezpieczeństwo i zgodność z normami BHP

Terminowość

Usługi koparką Łęczyca - cennik

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i/lub uzyskać wycenę naszych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 605 153 937.

Koparka Łęczyca

Działamy na trenie Łeczyca i w pobliskich miejscowościach, takich jak: Kozuby, Borki, Sierpów, Topola Katowa,  Leszcze,  Golbice, Tum i inne.